Рейтинг@Mail.ru

Практична романтика

21.09.2012 11:00

Найбільший комплект свічок DeLux складається з трьох циліндричних свічок разом з пультом управління. Свічки виконані з парафіну, завдяки чому вони обов’язково стануть вишуканою прикрасою як сучасного, так і класичного інтер’єру і допоможуть створити неповторну святкову атмосферу. Але на цьому сюрпризи від DeLux не закінчуються. Асортимент світлодіодних свічок представлений також: квадратною парафіновою свічкою з пультом управління, круглою парафіновою свічкою без пульта, а також маленькою свічкою без пульта, яка виконана з білого прозорого пластику, та занурена в склянку-підсвічник. Матове скло підсвічника дещо нагадує сатин, тому сяйво рівномірно розтікається по всій його поверхні, завдяки чому складається враження, що всередині горить справжнє полум’я.

Головні особливості всіх світлодіодних свічок такі:

- не нагріваються під час роботи;

- віск не тече;

- не задуваються вітром;

-свічки у яких є пульт, можна «запалювати» і регулювати (змінювати кольори) на відстані;

- тепле, м’яке мерехтіння свічки створює романтичну атмосферу;

- бездротова конструкція дозволяє розташувати свічки в будь- якому місці;

- безпечні, немає відкритого вогню та гарячого воску;

Ці унікальні LED-свічки підходять для використання всередині приміщення, а в деяких випадках і ззовні, наприклад на зачинених терасах, або літніх майданчиках, які захищені від дощу. Світильник у вигляді свічки додасть романтики не тільки у будинку, але і в ресторані, дискоклубі та інших закладах, в яких часто використовується приглушене світло для створення атмосфери загадковості й домашнього затишку.

Довгий термін використання – ще один бонус від світлодіодних свічок DeLux. У той час як звичайна свічка горить всього кілька годин, світло, яке випромінюють світлодіодні свічки буде створювати затишну атмосферу в приміщенні протягом 30 тисяч годин. Варто відзначити, що світильники можуть використовуватися в якості нічників або прикрас до свят.

Світлодіодні свічки не залишать байдужою жодну людину. У вимкненому стані вони схожі на звичайні свічки з білого воску, а після увімкнення світяться сімома різними кольорами по черзі: бузковим, фіолетовим, зеленим, червоним, жовтим, блакитним та синім.

Дивись усі LED свічки у нашому католозі.