Рейтинг@Mail.ru

Полезное

21.09.2012 | Практична романтика

Як колись сказав відомий американський кінорежисер і сценарист Джим Джармуш: «Все, що стає модним, в будь-якому випадку належить минулому». Перші в історії свічки – це чаші, наповнені жиром, з ґнітом або скіпочкою. Воскові свічки з’явилися ще в Середньовіччі, проте довгий час залишалися дуже дорогими. Щоб освітити велике приміщення, потрібні були сотні свічок! Великим недоліком було те, що вони чаділи, робили стелю й стіни чорними. У наш час знайдено рішення, в якому максимально вдалося поєднати романтику і практичність – це світлодіодні свічки. Замість вогню в свічку вбудований світлодіод, а парафінова оболонка зберігає ефект сяйва, як у справжнього полум’я. Також вас приємно здивують нічники з серії DeLux «Magic». Створювати неповторний затишок і приємну атмосферу будинку, дарувати близьким частинку незвичайної світлової казки з DeLux стало ще легше.


21.03.2012 | Скло з острова Мурано

Не да­ре­м­но го­во­рять, що сві­т­ло, яке ро­з­сі­ю­єть­ся му­ран­сь­ким склом, ство­рює ат­мо­с­фе­ру свя­та. Мо­ж­ли­во, цьо­му ко­ли-­не­будь знай­деть­ся на­у­ко­ве по­яс­нен­ня, але чо­мусь на­ба­га­то більш охо­че ві­рить­ся, що тут не обій­ш­ло­ся без до­лі мі­с­ти­ки, кру­пи­ці та­є­м­ни­ці.


15.03.2012 | Аспекти безпеки при встановленні джерел світла в приміщеннях з підвищеною вологістю

Під час встановлення освітлення у ванних кімнатах покупці часто стикаються з проблемою безпеки обраних світильників, оскільки звичайні освітлювальні прилади не призначені для використання у безпосередній близькості від води. Річ у тому, що ванна кімната характеризується підвищеною вологістю, а якщо врахувати той факт, що далеко не всі ванні кімнати мають хорошу вентиляцію, тому застосовувані світильники мають бути обладнані волого-та пилозахистом.


01.03.2012 | Світлодіодний дюралайт

Світлодіодний дюралайт  (Led Duralight, Led Rope, Flexilight)  – це гнучкий світловий провід з литого пластика (ПВХ), усередині якого розміщені світлодіоди. Назва даного матеріалу походить від продукту гонконзької компанії NEO-NEON. Саме вона вперше представила на ринку матеріал під торгівельною маркою DURALIGHT.


05.12.2011 | CCastro Lighting

CCastro Lighting португальская фабрика по производству светильников и хрустальных люстр.


23.05.2011 | Ландшафтное освещение

О красивом саде мечтает большинство владельцев загородных домов. Ведь это место отдыха и прогулок для всей семьи и предмет гордости владельца.

Практически все знают насколько значимым и трудоемким, как и любые строительные работы, является озеленение и благоустройство приусадебной территории. При этом об освещении участка принято думать в последний момент, как о конечном этапе работ, что, по сути, является не верным.